Festiwal Zawodów 2020

Zdjęcie kobieta z komputerem

Zbliża się 8. edycja 3-dniowych Targów Edukacyjnych – Festiwal Zawodów w Małopolsce 2020.
Rok rocznie blisko 150 wystawców z Małopolski, w tym szkoły branżowe, mundurowe i szkoły zagraniczne prezentują swoje bogate oferty edukacyjne, zachęcając odwiedzających uczniów szkół podstawowych do wyboru dalszej ścieżki zawodowej właśnie w ich placówce.
W tym roku festiwal odbędzie się w w dniach 19-21 marca 2020 r. w hali EXPO, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.
Do udziału w targach obowiązują zapisy. Grupy zorganizowane, które nie dokonają rejestracji mogą nie zostać wpuszczone do obiektu z uwagi na zbyt dużą liczbę zwiedzających w danym momencie.

Zachęcamy do rejestracji grup zorganizowanych. Formularz rejestracji dostępny jest pod linkiem: www.malopolska.pl/festiwal-zawodow-2020-rejestracja-dla-grup


Festiwal Zawodów to doskonała okazja do tego, aby młodzież mogła urealnić swoje wyobrażenia o danym zawodzie, który w przyszłości być może zdecyduje się wykonywać.
Do uczestnictwa w Targach Edukacyjnych organizatorzy zapraszają także wszystkich rodziców. Specjalnie dla nich, zorganizowane zostaną warsztaty z doradcą zawodowym.  Spotkanie zaplanowano na sobotę – 21 marca (ostatniego dnia Festiwalu) o godz. 10:30. Wstęp wolny.

Źródło: https://www.malopolska.pl/ksztalcenie-i-doradztwo-zawodowe/festiwal-zawodow/festiwal-zawodow-2020